Rules

Regulamin określa ogólne warunki, zasady oraz sposób sprzedaży prowadzony za pośrednictwem sklepu internetowego www.nox24.pl

Wszelkie prawa autorskie, prawa własności intelektualnej do nazwy, do wzorów formularzy, logotypu i zdjęć zamieszczonych na Stronie Internetowej Sklepu (z wyjątkiem niektórych zdjęć i logotypów należących do podmiotów trzecich wykorzystywanych do reklamy tych podmiotów) należą do właściciela firmy.

Za pośrednictwem sklepu internetowego www.nox24.pl sprzedawane są wyłącznie towary nowe objęte 12 miesięczną gwarancją.

Zamówienia:

Klient może składać zamówienia w Sklepie Internetowym za pośrednictwem Strony Internetowej Sklepu lub poczty elektronicznej przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Składając zamówienie za pośrednictwem poczty elektronicznej, należy przesłać na adres e-mail sale@nox24.pl, info@nox24.pl nazwę towaru oraz ilość, spośród towarów prezentowanych na Stronie Internetowej Sklepu oraz swoje dane teleadresowe.

Klient może składać zamówienia telefonicznie od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8-22.00 pod numerem telefonu: +48 536535315

Zamówienie wraz z dokumentem sprzedaży jest wysyłany wybranym przez Klienta przewoźnikiem na adres podany przez Klienta.

Czas wysyłki przyjętego zamówienia wynosi standardowo do 24 godzin. Czas wysyłki może się wydłużyć w przypadku towarów niedostępnych na magazynie.

Płatności:

Ceny podane na Stronie Internetowej Sklepu www.nox24.pl zamieszczone przy danym Towarze są cenami brutto i uwzględniają kosztów dostawy.

Przedstawiona przez Sprzedającego oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do składania ofert zawarcia umowy.

Sklep Internetowy www.nox24.pl zastrzega sobie prawo do zmian cen towarów znajdujących się w ofercie.

Za zamówiony towar Klient może wybrać następujące formy płatności:

  • przelew bankowy na rachunek bankowy Sprzedawcego:

Dane do przelewu na rachunek bankowy:

EMAR Marzena Mazurkiewicz

MBank: 39 1140 2004 0000 3902 7419 4164

  • gotówką za pobraniem

Dostawa:

Sprzedawca zobowiązuję się dostarczyć Towar będący przedmiotem Umowy sprzedaży bez wad.

Zamówienia są realizowane są w dni robocze i dostarczane za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Przewidywany czas dostawy: 1 dzień roboczy

Rękojmia:

Sprzedawca jest odpowiedzialny względem Klienta, jeżeli Towar ma wadę fizyczną lub prawną.

Jeżeli po otrzymaniu towaru stwierdzono jego wadę należy poinformować nas pod adresem info@nox24.pl towar zostanie niezwłocznie wymieniony na wolny od wad, a koszta przesyłki w obie strony zostaną poniesione przez sprzedawcę

Gwarancja:

Towary przez nas sprzedawane objęte są 12 miesięczną gwarancją. Usterki powstałe podczas trwania okresu gwarancji naprawiamy bezpłatnie. Po upływie gwarancji będziemy pobierać opłaty za naprawę, której koszty mogą być podane dopiero po kontroli wadliwego urządzenia.

Gwarancja obejmuje prawidłowe działanie urządzenia. Uszkodzenia mechaniczne nie podlegają gwarancji.

Zwroty:

W ciągu 14 dni od daty otrzymania zamówionego towaru przysługuje prawo do odstąpienia umowy, bez podawania przyczyny. Zwrot środków zostanie przekazany na wskazane przez Klienta konto bankowe w terminie nie późniejszym niż 14dni od momentu odebrania towaru. Koszty odesłania towaru w ramach zwrotu pokrywa Kupujący. Nie obieramy przesyłek za pobraniem. Zwrotom podlegają towary pełnowartościowe, w oryginalnym opakowaniu.
Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy złożyć stosowne oświadczenie, pisząc na adres e-mail: info@nox24.pl lub odsyłając formularz ze zwracanym towarem.

Ochrona danych osobowych:

Sprzedawca przetwarza dane osobowe Klientów w celu realizacji zamówień, świadczenia przez Sprzedawcę usług drogą elektroniczną oraz innych celów określonych w Regulaminie.

Dane są przetwarzane wyłącznie na podstawie przepisów prawa lub zgody wyrażonej przez Klienta.
Dane osobowe przekazane Sprzedawcy podawane są dobrowolnie przez Klienta.
Każdy kto przekaże Sprzedawcy swoje dane osobowe, ma prawo dostępu do ich treści oraz do ich poprawiania.

Sprzedawca chroni przekazane mu dane osobowe oraz dokłada wszelkich starań w celu zabezpieczenia ich przed nieuprawnionym dostępem lub wykorzystaniem.
Sprzedawca przekazuje dane osobowe Klienta Dostawcy w zakresie niezbędnym do realizacji Dostawy.

 

W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem stosuje się odpowiednio obowiązujące przepisy prawne.

 

AdBlue to zarejestrowany znak towarowy, należący do organizacji Verband der Automobilindustrie (VDA) , niemieckie stowarzyszenie przemysłu motoryzacyjnego. Słowo Adblue ™ używane na tej stronie jest wyłącznie w celach opisowych. Wszelkie odniesienia do AdBlue ™ jako znaku towarowego-logo wykorzystywane są wyłącznie tylko w celach prezentacyjnych.